6 Arsye për ta zgjedhur Hotelin Continental në Ulqin

posted in: Destinacione, Mali i Zi, Ulqini | 0

1. Çmimet e ulëta
2. Menaxhoni rezervimet në internet
3. Jeni i mirëpritur në gjuhën shqipe
4. 296 prona në Ulqin
5. 8 rishikime të pavarura
6. Rezervimi është i sigurt

Ky hotel është 1 minut në këmbë nga plazhi. Duke shijuar një pamje të bukur nga deti, Continental Hotel ofron një akomodim të rehatshëm në Ulqin. Hoteli ka një tarracë dielli me pamje drejt detit, ku mundeni të shijoni ushqimet tona në restorant ose të  pini në bar.

Ky hotel ofron WiFi dhe parkim falas.

Dhomat kanë TV kabllor. Të gjitha dhomattarracë ose ballkon, ndërsa disa dhoma kanë një zonë ndeje. Dhomë gjithashtu kanë banjo private.

KRecepcioni është në disponimin tuaj  24 orë. Hoteli gjithashtu ofron biçikleta me qira dhe makina me qira. Kjo zonë është e njohur për surfim dhe peshkim.

Qytetin e Vjetër Ulqin e kemi 250 m afër, ndërsa Plazhi i Madh gjindet 5 km larg. Aeroporti i Podgoricës është 72 km nga Hotel Continental dhe prona ofron shërbime transporti nga dhe deri në aeroport.

Kemi një numër shum të madh të klientëve që jan shum të kenaqur me shërbimet tona.

Ne flasim gjuhën tuaj!